بالن تبلیغاتی

سفارش بالن تبلیغاتی

در دنیای کسب و کار و تجارت از روش‌های مختلفی برای تبلیغات و بازاریابی کمک گرفته می شود. بیشتر افراد همواره بر روی تبلیغات بصری متمرکز می‌شوند. این افراد می دانند که تبلیغات بصری نسبت به سایر تبلیغات از قدرت به مراتب بیشتری برخوردار هستند. در واقع شگردهای مربوط به تبلیغات بصری، شرایطی را ایجاد می کند که باعث تاثیر مستقیم بر روی بازدید کنندگان می شود. این تاثیر به حدی است که حتی افرادی که به ظاهر به نوع برند یا محصول توجهی ندارند، در ضمیر ناخودآگاه خود تحت تاثیر آن قرار می گیرند. بالن تبلیغاتی یکی از روش هایی است  که به منظور معرفی محصول، تبلیغ برند و … انجام می شود.

شرکت آتا بالن یکی از شرکت های باسابقه و معتبر در زمینه طراحی و عرضه انواع بالن های تبلیغاتی با قیمت بهینه و مواد با کیفیت است. شما می توانید بالن مورد نظر خود را با لوگوی اختصاصی شرکت و در مدل دلخواه به شرکت آتا بالن سفارش دهید و از نتیجه کار لذت ببرید.

خرید بالن تبلیغاتی از آتابالن

نظرات مشتریان

سفارش بالن تبلیغاتی

با سفارش بالن تبلیغاتی گازی و بادی از آتا بالن میتوانید در هر کجای شهر که هستید دیده شوید و توجه عموم مردم را به تبلیغات خود جلب کنید. بالن های گازی و بادی به صورت سفارشی برای کسب و کار شما با قیمتی بسیار مناسب طراحی می شوند به طوری که توجه همگان را به خود جذب می کنند. قرار گیری این نوع بالن ها در ارتفاع بسیار بالا موجب میشود تا جلوه بصری بسیار زیبایی برای کسب و کار شما ایجاد شود.
 

بالن تبلیغاتی چیست؟

 خرید بالن تبلیغاتی می تواند یک روش تبلیغاتی پر بازده و مناسب برای جلب نظر مشتریان مختلف باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند پیش از انتخاب و خرید این نوع بالن ها، ابتدا اطلاعات لازم مربوط به آن ها را به دست آورند.

بالن تبلیغاتی با هدف تبلیغ برند، محصول، خدمات و کسب و کار طراحی و اجرا می شوند. برای چاپ این بر روی آن ها از مواد با کیفیت و مناسبی کمک گرفته می شود. کدام از شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و کسب و کارها با توجه به حوزه کاری خود نوع مطلب چاپ شده بر روی بالون تبلیغاتی را انتخاب می‌ کنند. ممکن است مطلب چاپ شده بر روی بالن تبلیغاتی، لوگو، تصویر یا متن دلخواه شما باشد.

 توجه داشته باشید که این بالن معرف برند، محصول و شرکت شماست. بنابراین برای اجرا و طراحی آن باید تمام شگردهای جذب مخاطب و مشتری خود را مدنظر قرار دهید. ضمن اینکه این تبلیغات مستقیماً با کسب و کار شما در ارتباط می باشد.

فواید استفاده از بالنهای تبلیغاتی

 در دهه های اخیر خرید بالن برای تبلیغات بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این بالن ها علاوه بر اینکه شیوه مناسبی برای تبلیغات هستند و دید بصری خوبی در فضا ایجاد می کنند، جنبه زیبایی و سرگرمی نیز دارند. به گونه ای که کمتر فردی را می توان یافت که از به اهتزاز درآمدن بالن به وجد نیاید. در واقع این بالنها نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کنند. به همین خاطر به عنوان روش تبلیغاتی مورد توجه قرار می گیرند.

نکات مهم برای اجرای بالن تبلیغاتی

بالن تبلیغاتی بعد از اینکه مراحل مختلف مربوط به طراحی را پشت سر گذاشتند و به شکل چاپ شده در آمدند، با یک طناب مستحکم و مناسب در آسمان به حرکت در می آیند. در این حالت، کیفیت بالن شما از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. چون این بالن قرار است مسافت نسبتاً طولانی را در آسمان طی کند. ضمن این که ممکن است تحت تاثیر عوامل مختلف از جمله وزش باد قرار بگیرد. بنابراین باید از ایستایی و کیفیت لازم برخوردار باشد.

 مطلب مهم دیگر اینکه بعد از آماده شدن بالن تبلیغاتی، باید محیط مناسبی را برای به اهتزاز درآوردن آن انتخاب کرد. برای اهتزاز بالن، محیطی را انتخاب کنید که ساختمان های کم ارتفاع داشته باشد. همچنین موانع مختلف همچون دکل‌ها، درخت ها و … در آن به نسبت کمتر باشد. این مسئله در مواردی که وزش باد اتفاق می‌افتد، اهمیت دارد. چون وزش باد می تواند مسیر بالون تبلیغاتی را دچار انحراف و تغییر کند. در چنین شرایطی احتمال برخورد بالن با سایر عوامل جانبی مانند ساختمان ها و درختان وجود دارد.  

برای پیشگیری از این نوع مشکلات بهتر است فضای باز را جهت اهتزاز بالن انتخاب کنید. ضمن اینکه انتخاب فضای باز برای بالن تبلیغاتی امکان دیده شدن آن را نیز فراهم می کند. به طور کلی قرار است که این بالن در فضای آسمان به خوبی دیده شود و مورد استقبال قرار بگیرد. از این رو افرادی که قرار است بالن به اهتزاز درآمده در فضای آسمان را تماشا کنند، باید دید مناسبی نسبت به آن داشته باشند. در این صورت امکان تشخیص نوع تبلیغات شما نیز بر روی بالن وجود دارد. ضمن اینکه نظر فرد بیننده نیز به برند و لوگوی اختصاصی شرکت شما جلب خواهد شد. در چنین حالتی شما در انتخاب روش تبلیغاتی موثر برای جلب نظر کاربر و مشتری کاملاً موفق عمل کرده اید.

تناسب چاپ بالن با نوع برند

برای اینکه بالن تبلیغاتی شما مورد توجه و استقبال قرار بگیرد، باید با نوع کسب و کار و حرفه شما هماهنگ باشد. ضمن اینکه این مسئله باعث می‌شود مشتری و مخاطب به شکل مستقیم و بدون واسطه به برند شما متصل شوند.  برای طراحی بالن ها تبلیغاتی از مدل و الگوهای خاصی کمک گرفته می‌شود. این الگوها هر کدام زیبایی و جذابیت بسیاری دارند. به عنوان مثال کسب و کارهایی نظیر آژانس مسافربری می توانند از طرحی شبیه به هواپیما برای طراحی بالن استفاده کنند. بالن های تخم مرغی، بالن مدل دایره و سایر اشکال نیز با توجه به نظر و سلیقه کارفرما و نوع برند انتخاب می شود.

 مسئله مهم دیگر در مورد تبلیغات با بالن این است که شما مطلب مناسبی را برای چاپ بر روی بالن انتخاب کرده باشید. مسلماً لوگوی اختصاصی، برند محصول یا شرکت شما گزینه مناسبی برای چاپ برروی بالن  می باشد. این لوگوها از فواصل دور قابل خواندن و رویت هستند. ضمن اینکه نسبت به سایر اشکال و متون از قدرت تاثیرگذاری بیشتری برخوردار هستند. همچنین امکان خلاصه گویی مفید و مختصر را در تبلیغات برای کارفرمایان فراهم می کنند. مخاطبان و مشتریان نیز از اختصار در کلمات و تبلیغات استقبال می کنند.

متریال بالن تبلیغاتی

متریال در نظر گرفته شده برای تبلیغات بالن نیز از نوع پی وی سی می باشد. این متریال از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده و کمتر تحت تاثیر شرایط دمایی، وزش باد، رطوبت محیط و… قرار می گیرند. بنابراین از هر نظر می توانند گزینه ایده آلی برای اجرای مقاصد و اهداف تجاری شما باشند.

ارتفاع نصب بالن چقدر است؟

 بیشتر افراد درباره ارتفاع اهتزاز و نصب بالن تبلیغاتی سوال می پرسند. توجه داشته باشید بالون تبلیغاتی طراحی شده در شرکت آتا بالن با توجه به سایز بالن تخمین زده می شود. البته برای این نوع ارتفاع، حد استاندارد بین 20 تا 60 متر در نظر گرفته می شود. فاصله در نظر گرفته شده برای نصب بالن به اندازه ای است که امکان رویت برند تبلیغاتی شما را فراهم می کند. ضمن اینکه بالن نیز به خوبی مورد استقبال و توجه قرار می گیرد. این فاصله برای دور شدن بالن از عوارض و موانع مختلف همچون ساختمان، درختان و غیره نیز مدنظر می باشد.

انواع بالن تبلیغاتی

بالون تبلیغاتی به دو صورت گازی و بادی طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد. بالون تبلیغاتی گازی نسبت به نمونه های بادی رایج تر است. برای به حرکت درآوردن این نوع بالن ها از گاز هلیوم کمک گرفته می شود.

با چاپ بالن، خاص باشید

به طور کلی با طراحی بالن تبلیغاتی، شرایط برای یک تبلیغات منحصر به فرد و خصوصی به وجود می‌آید. بسیاری از کارفرمایان و صاحبان کسب و کار تمایل دارند در نوع برند و لوگوی اختصاصی کسب و کار خود بسیار متفاوت عمل کنند. آن ها برای انتخاب شیوه تبلیغاتی نیز وسواس به مراتب بیشتری به خرج می‌دهند و روی تبلیغات منحصر به فرد و اختصاصی متمرکز می شوند.

 خرید بالن تبلیغاتی می تواند یک روش کاملا اختصاصی و سفارشی متناسب با اهداف تجاری شما باشد. یک بالن علاوه بر این که دید مناسبی را نسبت به تبلیغات شما فراهم می کند، امکان گشت و گذار برند شما را در محدوده یک منطقه یا فضای به مراتب بیشتر به وجود می آورد. همین مسئله طراحی بالن تبلیغاتی را به عنوان یک روش کاملا مقرون به صرفه پیش روی شما قرار می دهد. اگر به دنبال استفاده از روش های تبلیغاتی بهینه با بازدهی و کارایی بالا هستید، حتماً این شیوه تبلیغاتی را مورد استفاده قرار دهید.

قیمت بالن تبلیغاتی

 قیمت بالن تبلیغاتی نیز از مواردی است که در هنگام سفارش و خرید آن مدنظر قرار می گیرد. بسیاری از افراد برای بهره مندی از بالن های تبلیغاتی از نمونه های اجاره ای استفاده می کنند. در چنین حالتی قیمت بالن تبلیغاتی به مراتب کاهش پیدا می‌کند. البته توجه داشته باشید که بالن های اجاره ای گزینه چندان مناسبی برای معرفی برند کسب و کار شما نیستند. چرا که شما در این بالن ها از اختصاصی بودن تبلیغات غافل شده اید. در نتیجه نمی توانید به هدف مورد نظر خود برسید.

آیا اهتزاز بالون تبلیغاتی نیاز به مجوز دارد؟

بسیاری از افراد زمانی که تصمیم به اجرای این نوع روش تبلیغاتی می‌گیرند، با سوالات بسیاری مواجه می‌شوند. یکی از سوالات در مورد بحث های امنیتی  به اهتزاز درآوردن بالن تبلیغاتی است. این افراد می خواهند بدانند آیا برای به اهتزاز درآوردن بالن نیاز به کسب مجوز دارند؟

استفاده از بالون تبلیغاتی تنها در مناطق خاصی همچون پایگاه های نظامی، فرودگاه و… نیاز به مجوز دارد. در حالی که در سایر مناطق چنین مجوزی برای به حرکت درآوردن بالن تبلیغاتی نیاز نداریم.

تماس بگیرید